Audit webu – proč je důležitý

  • Blog

Pokud má být váš byznys úspěšný, potřebujete mít živý a aktualizovaný web. Vzhledem k tomu, že se internetové prostředí vyvíjí a pohybuje vpřed každou vteřinu, musí být vaše stránky na tuto rychlost připraveny a správně nastavena optimalizace webu. Je potřeba mít co nejvyšší konverzi vašich stránek, tedy musíte být co nejdříve a co nejvíce vidět. Audit webu je pro vás důležitý z těchto důvodů:

 1. Zlepší přívětivost vašich stránek pro vaše potencionální klienty – potřebujete znát vaše návštěvníky a to, čím je nejvíce potěšíte (např. stylem komunikace, výběrem barev apod.). Musíte také vědět, co přesně zákazník hledá a v jakém pořadí. Copywriting vám pomůže naplnit váš web tím, co potenciální klienti hledají.

2. Sníží míru okamžitého opuštění, tzv. bounce rate – potřebujete pochopit, kde a proč se návštěvníci vašich stránek zastavují a opouštějí váš web. Na jaké stránce se to děje? Co jim tam chybí? Co by je udrželo a naopak dovedlo k poptávce či objednávce?

3. Zvýší výkonnost vašich aktuálních kampaní – je nutné znát, kde se vaši potencionální zákazníci pohybují a tam je oslovit. Audit vám pomůže správně zaměřit na cílovou skupinu.

4. Získáte pohled třetí, nezaujaté strany – nejsme vy ani nejsme vaším klientem. Jsme vaším partnerem a nabízíme pohled zvenčí, Oproštěný od předsudků, potřeby koupit či potřeby vydělat. Rádi s vámi budeme otevřeně sdílet fakta i své pocity z vašeho webu.

Copyright © 2023     

Ochrana osobních údajů