Články


   Co je SEO

Anglická zkratka doslova znamená „Search Engine Optimization“ neboli česky „optimalizace nalezitelnosti“. 

Číst dále


Jak optimalizace webu funguje 

Nejprve musíte zjistit, co přesně vaši potencionální zákazníci ve vyhledávačích hledají, neboli jaká klíčová slova zadávají.

Číst dále


  Rozdíl mezi PPC a SEO

Při vyhledávání rozeznáte PPC od SEO díky psané informaci: reklama, která se zobrazuje u placené reklamy - PPC

Číst dále


   Podvodné praktiky SEO

Cílem některých stránek je zvýšit svoji návštěvnost podvodnými způsoby. Tento krok snažící se oklamat boty je vyhledávači penalizován.

Číst dále


Mýty v SEO 

Posílení návštěvnosti vašich stránek i optimalizace webu pro vyhledávače s sebou stále přináší mnoho otázek, z toho planoucích obav a z nich se vytvářejících mýtů a polopravd. Mezi těmi, které považujeme za největší mýty i my, patří zejména tyto: 

Číst dále

Audit webu – proč je důležitý

Pokud má být váš byznys úspěšný, potřebujete mít živý a aktualizovaný web. Vzhledem k tomu, že se internetové prostředí vyvíjí a pohybuje vpřed každou vteřinu, musí být  vaše stránky na tuto rychlost připraveny a správně nastavena optimalizace webu.

Číst dále

   

Audit webu - co zahrnuje

Vy znáte své klienty nejvíc – ty stávající. Důkladný audit webu vám umožní dostat se k těm potencionálním. Zlepší se pořadí stránek ve vyhledávačích a zvýší jejich návštěvnost.          

    Číst dále
Copywriting      


   Co to je copywriting

Jedná se o vytváření reklamních a marketingových textů, které mají cíl propagovat výrobek, službu či cokoliv jiného. 

Číst dále

Analýza klíčový slov 


Proč analýzu klíčových slov

Chcete-li, aby se vaše webové stránky objevovaly ve výsledcích vyhledávání na předních místech, neobejdete se bez pečlivé analýzy klíčových slov.

Číst dále

Web  


Co by měly obsahovat webové stránky 

Obecně platí, že pokud nemáte správně nastaveny webové stránky, je jakákoli investice do marketingu ztrátou peněz. Aby to tak nebylo, zvolte audit webu. 

Číst dále

Důvěryhodnost webu

Ačkoliv je internet spíše anonymním prostředím, stále větší počet jeho návštěvníků sahá po webech, které v nich vzbuzují přirozenou důvěru. Důvěryhodnost vašich internetových stránek (Web Credibility) může být ohromnou výhodou před konkurencí. Jak toho docílit? 

Číst dáleE-shop


Desatero bezpečného nakupování online od Heureky

Razantní proměna nákupních zvyků spotřebitelů v letošním roce a přesun nákupů z kamenných obchodů na e‑shopy, otevírá příležitost také e‑shopům, kde mohou zákazníci se svými nákupy narazit. Heureka proto připravila několik užitečných rad na to, jak v e‑shopech nakupovat pohodlně, rychle a hlavně bezpečně. 

Číst dále

Nejčastější otázky kolem bezpečného online nákupu

Nenašli jste v našem Desateru bezpečného nákupu vše, co potřebujete? Připravili jsem pro vás ještě několik nejčastějších otázek extra, díky kterým bude online nákup zase o kousek jednodušší a bezpečnější.


Číst dále