Představujeme nové funkce zasílání zpráv

Jídlo s sebou

  • Dnes představujeme několik nových funkcí pro zasílání zpráv, včetně možnosti sdílet náhledy hudby, tiše odesílat zprávy, možnost vidět, kdo je online pro chatování a další.
  • Toto oznámení je součástí naší pokračující práce na zlepšení způsobu, jakým se spojujete a sdílíte se svými nejbližšími přáteli.

Dnes představujeme sedm nových funkcí pro zasílání zpráv. Jak jsme oznámili na konci loňského roku, více investujeme do zasílání zpráv na Instagramu, abychom vám pomohli spojit se s nejbližšími přáteli plynulejšími a zábavnějšími způsoby.

Procházejte a chatujte ve správný čas

jidlo s sebouProvedli jsme několik vylepšení, která lidem pomáhají reagovat, sdílet a chatovat:

  • Odpovězte při procházení: Dostáváte při procházení zdroje novou zprávu? Nyní můžete odpovědět, aniž byste museli jít do doručené pošty a ztratit místo. Díky této nové funkci je chatování v aplikaci mnohem jednodušší a pohodlnější.
  • Rychle pošlete přátelům: Chceme lidem pomoci znovu sdílet zajímavý obsah, aniž by přerušili jejich instagramové prostředí. Klepnutím a podržením tlačítka sdílení můžete bez námahy sdílet příspěvky se svými nejbližšími přáteli.
  • Podívejte se, kdo je online: V horní části doručené pošty můžete vidět, kdo může v tu chvíli chatovat, což vám pomůže najít šťastné příležitosti ke spojení s přáteli.

Nová prostředí ve vláknech zpráv

nove prostredi zpravPřizpůsobte si zprávy se svými přáteli pomocí těchto nových funkcí:

  • Přehrávání, pozastavení a opětovné přehrávání: Díky integracím s Apple Music, Amazon Music a Spotify můžete nyní sdílet 30sekundový náhled skladby, kterou prostě nemůžete dostat z hlavy, a vaši přátelé mohou poslouchat přímo z vašeho chatu.
  • Posílejte zprávy tiše: Posílejte zprávy bez upozornění přátel pozdě v noci nebo když jsou zaneprázdněni přidáním "@silent" do zprávy. Nyní se můžete ozvat, aniž byste se museli obávat zasílání nevyžádaných oznámení.
  • Nechte to na lo-fi: Cítíte chlad? Vyzkoušejte nový motiv lo-fi chatu, aby vaše konverzace působily osobitěji.
  • Vytvořte anketu se svým týmem: Rozhodujete se, kam jít na večeři nebo v kolik hodin se setkat? Přinášíme na Instagram jednu z nejoblíbenějších funkcí skupinového chatu v Messengeru, abyste si mohli vytvořit anketu přímo ve skupinovém chatu.

Tyto nové funkce jsou k dispozici ve vybraných zemích s plány na globální expanzi. To je součástí naší pokračující práce na zlepšení toho, jak se spojujete a sdílíte se svými nejbližšími přáteli. Zůstaňte naladěni na zábavnější způsoby připojení.

Copyright © 2022     

Ochrana osobních údajů